Forum e-Budda PL

''Mądrość jest najlepszym sposobem okazania szacunku nauczycielowi.'' - Drenpa Namkha
Dzisiaj jest wt lip 25, 2017 03:44

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: śr kwie 25, 2012 09:20 
konto zablokowane

Tradycja: Kwan Um
Na skype mozna wysylac wiadomosc nagrana i w ten sposob nie trzeba pisac, a mozna osobe i jej wypowiedz uslyszec. Czy na tym forum da sie odpowiadac glosowo? Czy ktos moglby odpowiedziec teraz na ten temat w postaci wiadomosci glosowej? Jestem sluchowcem i dlatego marzy mi sie np mozliwosc uslyszenia Waszego glosu a nie tylko zobaczenie literek, ktore nawiasem mowiac moga byc tylko cytatem, a nie Waszym zdaniem...
Nie wiem skad przychodza do mnie te wszystkie zwariowane pomysly... Wybaczcie prosze :pray:

Nieprzeczytany post: śr kwie 25, 2012 09:42 
użytkownik zbanowany

Tradycja: #
Cytuj:
Czy ktos moglby odpowiedziec teraz na ten temat w postaci wiadomosci glosowej?
Mógłbym, robiłem to już na jednym forum, ale były to wypowiedzi kilkunastominutowe i miało to na celu ominięcie klepania tego wszystkiego klawiaturą. Nie widzę sensu robienia tego w przypadku wiadomości tak krótkiej jak ta. Dłużej bym ją mówił i wgrywał na serwer niż pisał, a Ty dłużej byś ją z serweru ściągał i jej słuchał niż czytał. Zapamiętuję sobie jednak Twoją otwartość na tę formę komunikacji.

Nieprzeczytany post: śr kwie 25, 2012 09:53 
konto zablokowane

Tradycja: Kwan Um
A jednak Szamani to Szamani. Znaja sie narzeczy. Obudzilas we mnie nadzieje, bo ja tez klepac nie lubie... ale klepie, bo technika choc ponoc idzie do przodu to wiecej niz kilkanascie sekund glosowej wiadomosci sie nie da zrobic :rozpacz: Dzis ktos mi wyslal wiadomosc na skype i rzeczywiscie trwala tylko 18 sekund :freesad:

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00