prożba o pomoc

dyskusje i rozmowy

Moderator: kunzang

rafal

prożba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: rafal »

byłem na retricie na temat jogi śnienia z tenzinem rinpocze i chciałbym sie dowiedzieć jakie były udzielane przekazy
Awatar użytkownika
atomuse
Posty: 2817
Rejestracja: pn maja 14, 2007 11:24
Płeć: kobieta
Tradycja: Bön, Kagyu

Re: prożba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: atomuse »

Byles na retricie i nie wiesz jakich przekazow Rinpocze udzielal? To co Ty tam robiles? Spales? :oczami:
Awatar użytkownika
Intraneus
ex Moderator
Posty: 3671
Rejestracja: pt cze 25, 2004 13:03
Tradycja: Youngdrung Bon
Lokalizacja: Pless/Silesia

Re: prożba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: Intraneus »

atomus jak zwykle się nudzi i musi się czepić, a pytanie wcale nie jest głupie, bo bywa, że w ramach przekazów dostaje się jakieś lungi ekstra, o czym się nie zawsze wie
Radical Polish Buddhism
Awatar użytkownika
atomuse
Posty: 2817
Rejestracja: pn maja 14, 2007 11:24
Płeć: kobieta
Tradycja: Bön, Kagyu

Re: prożba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: atomuse »

No jak takis madry, Intraneus, to odpowiedz koledze ;)
Ale najpierw zapytaj go moze, na jakim retricie to bylo, bo chyba nie na kazdym retricie Rinpocze udziela tych samych "lungow ekstra".
EWA
Posty: 21
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 17:29

Re: prożba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: EWA »

Rafał, musiałam duzo papieru przerzucic, zeby Ci odpowiedzieć. Rinpocze w 2005 roku kiedy był retrit nt jogi śnienia oprócz przekazu do tej praktyki dał jeszcze przekaz do Inwokacji do Jesze Łalmo i do praktyki Szierab Cziammy. Tak mam w każdym razie zapisane.
Atomuse nie masz racji, czasem ktos poprosi o udzielenie przekazu do praktyki nie wykonywanej akurat na danym retricie, tak jak to było w roku 2006, Rinpocze dał przekaz na 6 Loka, tez sie dowiedziałam o tym póżniej, w sumie wtedy dał 6 przekazów, tak mam w każdym razie zapisane, w końcu sie człek może w tym pogubić bez zapisywania.pozdro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Bon”