ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

dyskusje i rozmowy

Moderator: kunzang

rainbowfenix
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 22, 2006 09:36
Lokalizacja: Cork/Bydgoszcz

ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: rainbowfenix »

HEjka Robaczki!
OTo zdjątka z niesamowitego spotkania z Jego Świątobliwością.
Jeśłi ktoś sobie życzy zdjęcie w leprzej jakości i rozdzielczości wyślijcie mi PW albo piszcie na maila

Podziwiajcie !
Całuski

http://38.99.150.155/dl/9a27bf3705bea72 ... /Sanga.exe
http://38.99.150.155/dl/ec0c7a0b929e8f2 ... oncert.exe
rainbowfenix
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 22, 2006 09:36
Lokalizacja: Cork/Bydgoszcz

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: rainbowfenix »

Ściągajcie zdjęcia Sangi z tego linka http://38.99.150.151/dl/380b55c51d0d912 ... /Sanga.exe
bo jest w poprzednim jedno osobiste zdjęcie, o które zostałem poproszony żeby zostało wycofane i nie pokazywane publicznie, dlatego uszanujcie to i ściągajcie pliki z tego drugiego linka
pomyślności!
Tomek
Awatar użytkownika
tvbtiger
Posty: 86
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 22:59
Lokalizacja: Hongkong
Kontakt:

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: tvbtiger »

Pliki exe. Tylko Windowsowcy mogą oglądać? A może to wirusiki?
Jeśli masz problem, który można rozwiązać, to po co się martwisz? Jeśli masz problem, którego nie można rozwiązać, to po co się martwisz?
Nezz
Posty: 1362
Rejestracja: pn mar 27, 2006 19:58

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: Nezz »

No właśnie, nie ma to jak znajomość podstawowych zasad netykiety... Mogę zrozumieć, że ktoś umieści publicznie jakis plik *.doc, bo jest leniwy i nie chce mu się tego skonwertowac na bardziej przystepny i uniwersalny format (np. PDF), ale *.exe? Nie dość, ze jest to format, ktory mozna otworzyc tylko pod systemami z rodziny windows, na ktore bez łamania prawa i 10 przykazań, mogą sobie pozwolić tylko nieliczni, to jeszcze uruchomienie takowego pliku grozi utratą danych i poufnych informacji, bo jest bardzo duża szansa, że to będzie wirus/trojan. Niestety, nie poglądam sobie i wielu pewnie też nie.
Awatar użytkownika
iwanxxx
Admin
Posty: 5373
Rejestracja: pn lis 17, 2003 13:41
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Buddhadharma
Lokalizacja: Toruń

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: iwanxxx »

Nezz pisze:Nie dość, ze jest to format, ktory mozna otworzyc tylko pod systemami z rodziny windows, na ktore bez łamania prawa i 10 przykazań, mogą sobie pozwolić tylko nieliczni
A fuj, fuj, Ty za to masz system od razu z Szatanem w logo, żeby było wiadomo co i jak :)

Pzdr
Piotr
Nezz
Posty: 1362
Rejestracja: pn mar 27, 2006 19:58

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: Nezz »

iwanxxx pisze:
Nezz pisze:Nie dość, ze jest to format, ktory mozna otworzyc tylko pod systemami z rodziny windows, na ktore bez łamania prawa i 10 przykazań, mogą sobie pozwolić tylko nieliczni
A fuj, fuj, Ty za to masz system od razu z Szatanem w logo, żeby było wiadomo co i jak :)

Pzdr
Piotr
Nie taki diabeł straszny ;)
Awatar użytkownika
Mitth
Posty: 24
Rejestracja: pt maja 12, 2006 19:04
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: Mitth »

Ja czekam, aż jakiś odważny (najlepiej kilka osób) zobaczy te fotki (jeżeli to fotki). ;) Dopiero skusze się zobaczyć. :)
"Kiedy byłem mały świat należał do mnie. Teraz, kiedy mam piętnaście lat zaczyna do mnie docierać, że jestem tylko jednym z jego okruchów bardzo małym i bardzo słabym." Hiroki Endo "Eden 2"
Awatar użytkownika
adi
Posty: 88
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 19:55
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: adi »

Ja byłem, otworzyłem i przeżyłem... ;) Cóż ryzykant jestem... Nawet na paru z nich jestem w otoczeniu pięknej Dakini :))))

Dla tych co nie chca ryzykować polecam fotki ze strony Garudy:
http://a.bongaruda.pl/galery/hh_pl/

Oraz fotki z konferencji prasowej z jakiejś agencji fotograficznej:
http://www.ofertaforum.onyx.pl/kcuoarj4

A na deser fragment wywiadu Adama Szostkiewicza z J.Ś w Polityce oraz info z Onetu


http://www.polityka.pl/polityka/index.j ... &page=text

http://wiadomosci.onet.pl/1336729,11,1,1,,item.html

Pozdrawiam
Adibudda

=====================
http://biuletyn.bongaruda.pl/
Czasem i diabeł się rozanieli...
rainbowfenix
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 22, 2006 09:36
Lokalizacja: Cork/Bydgoszcz

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: rainbowfenix »

no cóż, plik chodzi pod linuxem, bo to archiwum winrara, wirusów nie ma bo znam sie na kompach i nie puszcam szajsu w przestrzeń ;), a co do windowsa to moje sumienie akurat jest spokojne że działam pod piratem, Gates biedny nie jest, gdyby był, to bym mu zapłacił hehe. pozdrawiam i mimo wszystko polecam obejrzeć fotki bo warto :mrgreen:
rainbowfenix
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 22, 2006 09:36
Lokalizacja: Cork/Bydgoszcz

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: rainbowfenix »

jeśli ktoś się boi wirusa, to polecam odwołać się do jednego z potężnych strażników nauk informatycznych, np któregoś ze strażników rodzin FIREWALLi lub ANTYVIRÓW :lol: [/list][/code]
Nezz
Posty: 1362
Rejestracja: pn mar 27, 2006 19:58

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: Nezz »

Ok, archiwum zostało przeze mnie otworzone unrarem pod freebsd i raczej nie zawiera wirusów. Nie mniej, pod windowsem bym tego nie otworzył, bo gwarancji, że plik exe to archiwum SFX nie ma żadnych, winrarowa ikonka o niczym nie świadczy.
Zdjęc i tak nie oglądnę bo mnie nie interesują, ale na przyszłość zalecałbym używanie mniej podejrzanych narzędzi kompresujących.

P.S.Na windzie to lepiej sprawdzić przed otwarciem rozszerzenie pliku (np. Total Commanderem, bo w explorerze nie zawsze jest to widoczne), bo może się okazać, że np. plik "wyglądający" na archiwum zip i mające nawet takowe "rozszerzenie", jest plikiem exe!
Firewalle raczej by się tu na niewiele zdały...
rainbowfenix
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 22, 2006 09:36
Lokalizacja: Cork/Bydgoszcz

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: rainbowfenix »

Jeszie Łalmo chroni nauk dzogczen, nie ma bata żeby do zdjęć z tak świętego miejsca jakim jest Wilga wkradły się wirusy:). A jak nie ionteresują Cię fotki to co tyle kraczesz mi tu i zament siejesz :P
pozdrawiam
Nezz
Posty: 1362
Rejestracja: pn mar 27, 2006 19:58

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: Nezz »

rainbowfenix pisze:Jeszie Łalmo chroni nauk dzogczen, nie ma bata żeby do zdjęć z tak świętego miejsca jakim jest Wilga wkradły się wirusy:). A jak nie ionteresują Cię fotki to co tyle kraczesz mi tu i zament siejesz :P
pozdrawiam
Bo fotki już dawno obejrzałem, jak lepsze w shoutboxie wrzucił linki do kilku zdjęć ;) Zamętu nie sieję, tylko ostrzegam... Zresztą każdy działa na właśną odpowiedzialność. ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: ZDJĘCIA Z WIZYTY JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI LUNGTOKA TENPEY NIMY

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
rainbowfenix pisze:Jeszie Łalmo chroni nauk dzogczen, nie ma bata żeby do zdjęć z tak świętego miejsca jakim jest Wilga wkradły się wirusy:)
Ale, dałeś... Rainbowfenix :mrgreen:
A, która to, z dwu szlachetnych form Yeshe Walmo, jest od ochrony przed wirusami? ...odmiany: ''dzogczen killer'' :wink:
rainbowfenix pisze:A jak nie ionteresują Cię fotki to co tyle kraczesz mi tu i zament siejesz Razz
Proszę :) unikać na tym forum, podawania linków do archiwów typu *.exe Nawet, jeżeli chroni je, sam Tenpa Shenrab Miwoche.
Dzięki :)

Pozdrawiam
kunzang

PS
No i nieustająca prośba o korzystanie z BBCode, w wypadku długich linków.

PS2
Rainbowfenix - może, skontaktuj się z Markiem Górnym i zamieść swe zdjęcia na stronie Garudy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Bon”