Życzenia Tenzina Wangyala Rinpocze z okazji Losaru

dyskusje i rozmowy

Moderator: kunzang

Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Życzenia Tenzina Wangyala Rinpocze z okazji Losaru

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

''Pozdrawiam z radością,

W imieniu Tsering, Senghe i swoim ślę wam wszystkim serdeczną modlitwę o szczęśliwy, zdrowy i pomyślny Nowy Rok, Rok Ognistej Świni.

Widzę, jak dzięki wsparciu rodziny, nauczycieli, uczniów i przyjaciół, praktyki, które nauczono mnie przekazywać, zostają pogłębione i rozpowszechniane na odosobnieniach na całym świecie. Rozwijane są nowe sposoby komunikowania ich przez internet i inne media, postępuje rozbudowa ośrodków odosobnień, budowa stup, zakupiono ziemię w Indiach pod budowę Instytutu Lishu, a sangha Bon na całym świecie z coraz większym oddaniem praktykuje i studiuje Bon.

Zgromadzenie takiej ciepłej, współczującej i szczodrej rodziny poważnych uczniów jest dla mnie błogosławieństwem. Przez lata odczuwałem wasze modlitwy o zdrowie i pomyślność mojej rodziny i wspierające moje wysiłki w propagowaniu nauk Bon Dzogczen. Doceniam każdego z was i przesyłam szczere wyrazy mojej wdzięczności.

Teraz, kiedy energia obecnego roku zmierza do końca, proszę was, żebyście zastanowili się nad tym, co w was się wyczerpało, co możecie pozostawić, z czym powinniście się pożegnać, żebyście mogli wkroczyć w energię tego Nowego Roku! Zachęcam każdego z was byście kontynuowali swoją praktykę i przy jej wsparciu manifestowali swoje cnoty i pozytywne cechy, budując pokój na świecie i przynosząc korzyść wszystkim czującym istotom.

Szczęśliwego Losaru! Taszi Delek! Szczęśliwego Nowego Roku!

Z miłością
Tenzin Wangyal Rinpocze''
Awatar użytkownika
booker
Posty: 10090
Rejestracja: pt mar 31, 2006 13:22
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Yungdrung Bön
Lokalizacja: Londyn/Wałbrzych

Re: Życzenia Tenzina Wangyala Rinpocze z okazji Losaru

Nieprzeczytany post autor: booker »

Nawzajem, nawzajem !

_/|\_

/M
"Bądź buddystą, albo bądź buddą."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Bon”