A propos medytacji Przejrzystego Światła

dyskusje i rozmowy
karmapema22

A propos medytacji Przejrzystego Światła

Nieprzeczytany post autor: karmapema22 »

tytuł zmieniony przez kunzanga z tytułu ''witajcie'''

A propos medytacji Przejrzystego Światła, oraz medytacji Zielonej Tary byłabym niezmiernie wdzięczna gdyby ktoś wysłał mi ja na maila. Jedną bądź drugą, ponieważ nie mogę jej dostać. Aktualnie praktykuje pokłony.. pozdrawiam serdecznie.
PS Czy ktoś mógłby przybliżyć znaczenie Medytacji Przejrzystego Światła?
Awatar użytkownika
Sadayoshi
Posty: 216
Rejestracja: pn paź 30, 2006 18:32
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Karma Kagyu
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

Re: witajcie

Nieprzeczytany post autor: Sadayoshi »

Mam obie te książeczki (mówiąc o medytacji Zielonej Tary masz na myśli króciutką medytację w wersji dla dzieci? Bo nie słyszałem o innej wydanej w formie książeczki). Jednak czy do medytacji Przejrzystego Światła nie trzeba było czasem dostać przekazu (czyli zrobić ją choć raz z Lamą)?
karmapema22 pisze:Czy ktoś mógłby przybliżyć znaczenie Medytacji Przejrzystego Światła?
Choć dostałem wyjaśnienia do tej medytacji, szczerze wątpię bym odpowiednią osobą do wytłumaczenia ci jej. Powinnaś dorwać któregoś z podróżujących nauczycieli ^^
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: witajcie

Nieprzeczytany post autor: jw »

Sadayoshi pisze:Jednak czy do medytacji Przejrzystego Światła nie trzeba było czasem dostać przekazu (czyli zrobić ją choć raz z Lamą)?
Trzeba.
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
karmapema22

Re: A propos medytacji Przejrzystego Światła

Nieprzeczytany post autor: karmapema22 »

Hej, wydaje mi się, że medytacja przejrzystego światła jest ogólnodostepna..aczkolwiek mogę się mylić. Jednak gdyby ktoś byłby w stanie mi ją wysłać, byłabym bardzo wdzięczna, albo chociaż medytację Zielonej Tary (może być dla dzieci), pozdrawiam oto mój mail: bogusia120326@wp.pl
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: A propos medytacji Przejrzystego Światła

Nieprzeczytany post autor: jw »

karmapema22 pisze:Hej, wydaje mi się, że medytacja przejrzystego światła jest ogólnodostepna..
Owszem, ale dla osób, które już wykonały ją razem z lamą :)
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Tybetański”