Prośba o modlitwę

Miejsce, gdzie możecie zamieszczać prośby o praktykę, mantrę, czy modlitwę w intencji...
dzo
konto zablokowane
Posty: 198
Rejestracja: pt lip 26, 2013 08:29
Płeć: mężczyzna
Tradycja: ateizm

Prośba o modlitwę

Nieprzeczytany post autor: dzo »

Bardzo proszę o modlitwę lub lepiej praktykę w mojej intencji, bo zła karma i wredni ludzie powodują, że mam ostatnio ostro pod górkę. Proszę o praktykę w sprawię pozytywnego dla mnie i łagodnego rozwiązania moich problemów a ja sam dołożę wszelkich starań, żeby nie zaogniać sytuacji.

Dziękuję z góry.
:pray:
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Prośba o modlitwę

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witaj
dzo pisze:(...) a ja sam dołożę wszelkich starań, żeby nie zaogniać sytuacji.
Mam dla Ciebie propozycję odnośnie owych ''wrednych ludzi'' nazywanych w sandze garuda ''specjalną osobą'' lub ''specjalnymi osobami'' - proszę, zapoznaj się z tym wykładem: Nauczanie Dały Dzieltsena w Pięciu Częściach.

Pozdrawiam
:14:
.
dane :580:
dzo
konto zablokowane
Posty: 198
Rejestracja: pt lip 26, 2013 08:29
Płeć: mężczyzna
Tradycja: ateizm

Re: Prośba o modlitwę

Nieprzeczytany post autor: dzo »

Witaj kunzang,

Dziękuję ! - to bardzo ciekawa praktyka. Wczoraj ją przejrzałem starając sobie wyobrażać fragmenty wizualizacji a od dziś koniecznie muszę ją zacząć wykonywać. Myślałem też o praktyce bodhicitty. W sumie gdybym przestrzegał zasad bodhicitty i był mniej zarozumiały to może nie byłoby problemu. Zarozumiałość jednak była pozorna bo wynikała ze stresu etc. Znajomy jasnowidz mi powiedział że najlepiej samemu się oczyścić bo widocznie przyciągam jakieś takie energie. Pogadam z nim jeszcze.

Pozdrawiam
:namaste:
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Prośba o modlitwę

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witaj
dzo pisze:Myślałem też o praktyce bodhicitty.
To bardzo dobry pomysł.

Pozdrawiam
:14:

ps
dzo pisze:(...) to bardzo ciekawa praktyka.
To jest tzw esencjonalna praktyka dzogczen - prowadzi prosto ku naturalnemu stanowi /rigpie/.
.
dane :580:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gompa”