Polski mnich studiujący w Indiach prosi o wsparcie finansowe

wykłady, spotkania, odosobnienia, imprezy, wystawy, petycje, poszukuję, odstąpię...
Awatar użytkownika
AHuli
Posty: 489
Rejestracja: sob mar 12, 2011 19:58
Płeć: kobieta
Tradycja: kamtzang, krypto ningmapa
Lokalizacja: Festung Breslau

Polski mnich studiujący w Indiach prosi o wsparcie finansowe

Nieprzeczytany post autor: AHuli »

Waldek prosił żeby rozesłać list od niego:
Waldek asked to send a letter from him:

Drodzy przyjaciele

Zwracam sie do was z uprzejma prosba o wsparcie finansowe. Mam na imie Damcho (Waldek Litwinczuk), i zostalem wyswiecony na mnicha przez Taklunga Tsetrula Rinpoche w klastorze Dorje Drag, w Shimla, w Indiach.
Obecnie studiuje jezyk tybetanski i filozifie w Dharamsali, w Indiach, poniewaz tu moge otrzymac vise studencka. Takiej mozliwosci nie mam np. w moim klasztorze w Shimla, dlatego klasztor mnie nie utrzymuje. Studiuje na wlasna reke z oszczednosci ktore mi pozostaly.
Dlatego jesli mozesz, prosze cie o jakakolwiek sume forme wsparcia finansowego (jednorazowo, miesiecznie, rocznie... bez roznicy)
Za kazda najdrobniejsza sume jestem bezgranicznie wdzieczny.
Jesli jestes zinteresowany, prosze napisz do mnie na adres: czime@poczta.onet.pl , wysle ci moje dane i numer konta.
Z gory bardzo dziekuje.

Damcho

Dear friends

I would like kindly ask you for financial support, for a monk from Poland. My name is Damchoe (Waldek Litwinczuk) and I has been ordained by Taklung Tsetrul Rinpoche in Dorje Drag Gompa, in Shimla, India.
Nowdays, I am studing Tibetan language and philosophy in Dharamsala, India, because here I can get student visa. Such possibility I don't have in my monastery in Shimla, that's way my gompa is not supporting me. I do study by my own, from my own tiny savings which are quickly disappearing.
That's way, if you can, please support me, with any amount and in any form (one time payment, monthly, annualy... dosen't matter)
I am totaly grateful for any small amount.
If you are interested, write to me: czime@poczta.onet.pl , than I will you send back my details.

Kind regards
Dmchoe
Nie zostawisz samsary, odrzucając ją - wyzwolisz ją wewnętrznie, pozwalając jej być. Twe próby wyleczenia się z nieszczęść nie przyniosły ci ulgi, ulgę przynosi rozluźnienie i pozostawienie rzeczy takimi, jakie są.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”