Ajahn Brahm - Która yana? Hahayana!

wykłady nauczycieli dostępne w internecie - audio i wideo

Moderator: Har-Dao

Awatar użytkownika
Ryu
ex Global Moderator
Posty: 1940
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 23:04
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Theravāda
Lokalizacja: Zgierz

Ajahn Brahm - Która yana? Hahayana!

Nieprzeczytany post autor: Ryu »

Cześć

Oto nagranie audio wykladu Ajahn Brahma o wspólnym rdzeniu therawady, mahajany, wadżrajany i zenu:
http://diydharma.org/which-yana-hahayana-ajahn-brahm

Pierwszy raz slyszalem to nagranie prawie rok temu i trafilem na nie w cudownym momencie. Wcześniej zanim zdecydowalem się na zen mialem spory problem z podjęciem jakiegoś wyboru i gdy zen zacząl mi nie wystarczać czulem się zniechęcony i czulem, że nigdy nie uda mi się zaufać którejś tradycji i tak będę stal w wiecznym rozkroku (a patrzylem wtedy przede wszystkim na therawadę bojąc się ,,odwrócić" od zen). Wtedy pojawil się niezawodny Ajahn Brahm i 59min później dylemat zniknąl. Nawet jeżeli kiedyś znowu przestanie mi pasować lukier to ciacho pod spodem w gruncie rzeczy dalej będzie to samo. :)

Krótko mówiąc polecam, przede wszystkim osobom zainteresowanym therawadą, lub mającym problemy z wyborem konkretnej tradycji. :brawo2:

pozdrawiam,
Tomek
Jestem właścicielem mojej kammy, spadkobiercą mojej kammy, zrodzony z mojej kammy, związany z moją kammą, istnieję wspierany przez moją kammę. Jakąkolwiek kammę stworzę, czy dobrą czy złą, będę jej spadkobiercą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Flandra
Posty: 676
Rejestracja: pt lip 01, 2011 22:04
Płeć: kobieta
Tradycja: Theravada
Kontakt:

Re: Ajahn Brahm - Która yana? Hahayana!

Nieprzeczytany post autor: Flandra »

dzięki wielkie :ok:
wysłuchałam tej audycji i jeszcze jednej (o współczuciu) i chyba się zakochałam :lovee: w Ajahnie Brahmie :)

pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media”