prośba o pomoc

dyskusje i rozmowy

Moderator: iwanxxx

Kaisaku

prośba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: Kaisaku »

Ukłon w strone Wszystkich Was tutaj!

Oprócz własnej praktyki, sprowadzają mnie tutaj badania do pracy mgr. Badania z dziedziny psychologii religii i psychologii osobowości. Skończyć ich od października nie mogę eh:) Dlatego zwracam się z prośbą do praktukujących Zen o wzięcie udziału w badaniu, które polega na wypełnieniu kwestionariuszy / droga elektroniczną/ Zajmuje to około 30 minut. Pytania są najczęściej zamkniętę, dotyczą postawy wobec śmierci i emocji. Oczywiście są to badania anonimowe.
Pomoc to dla mnie będzie ogromna! Jeśli więc macie czas i ochotę- piszcie proszę na numer gg 469479 lub na maila bezkres82@gazeta.pl

Dominika
abgal
ex Moderator
Posty: 1856
Rejestracja: czw lis 02, 2006 23:45

Re: prośba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: abgal »

Kaisaku pisze:Dlatego zwracam się z prośbą do praktukujących Zen o wzięcie udziału w badaniu, które polega na wypełnieniu kwestionariuszy / droga elektroniczną/
W ten sposób nie masz żadnej gwarancji, że w Twoim badaniu faktycznie wezmą udział praktykujący Zen.
Awatar użytkownika
domber
Posty: 948
Rejestracja: pt maja 11, 2007 19:43

Re: prośba o pomoc

Nieprzeczytany post autor: domber »

a ja brałem udział mimo że nie określam się jako osoba praktykująca cokolwiek ,faktem jest
że zadaję pytania sobie i męczę innych nimi ;)
myślę że pytania w tym teście trochę rozwijają i dają możliwość do spojrzenia na siebie z boku :roll:
miłego dnia
domber
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Zen”